Kontakt

Firma księgowa zaprasza do współpracy!
Powierz prowadzenie księgowości i rachunkowości swojej firmy profesjonalistom! Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszym biurem podatkowym, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na spotkanie. Oprócz profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej zapewniamy także profesjonalne doradztwo podatkowe. Jeśli zależy Państwu na tym, by księgowość firmy była prowadzona dokładnie, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, zachęcamy do kontaktu.
Biuro rachunkowe w Krakowie
Doradztwo podatkowe
Klientom zgłaszającym się do naszego biura księgowego udzielamy fachowych porad z zakresu księgowości i obsługi płacowej. Wydajemy opinie na temat określonych umów i dokumentów. Podpowiadamy optymalne rozwiązania podatkowe. Dzięki naszym konsultacjom rachunkowość oraz poruszanie się w gąszczu przepisów podatkowych staną się dla Państwa dużo prostsze.

Dane kontaktowe

Kancelaria podatkowa Ewa Tiałowska ul. Józefa Sarego 26 lok.P1 31-047 Kraków Tel./fax: (12) 411 97 53 (12) 422 71 83 e-mail: tialowska@onet.pl Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8:00-17:00